Etusivu Foorumit HEDELMÖITYSHOIDOT Kokemuksia Helsingin Ovumiasta

Luet parhaimillaan 2 vastausketjuja
  • Julkaisija
    Artikkelit
    • #42311
      Nimetön
      Ei-aktiivinen

      Moikka!
      Kuulisin tosi mielelläni kokemuksia Helsingin Ovumiasta ja lääkäreistä siellä 🙂

      Ollaan vasta aloittamassa hoitoja ja pitäisi valita mihin lähtee hoitoihin, kun paikkoja on useita. Tällä hetkellä Ovumia vaikuttaisi mielenkiintoisimmalta, olisi kiva kuulla kokemuksia.

    • #42321
      Nimetön
      Ei-aktiivinen

      Mulla on siis ei valittettavasti onnistunut mutta ihana paikka ja nytkin kun mulla hoidot on elite klinikalla virossa on ”kotimaanlääkäri” jossa ultrat yms valmistelut tehdään Ovumia Hki

    • #42384
      Nimetön
      Ei-aktiivinen

      Hei! Keräämme palautetta keskustelupalstasta ja vertaistuen kokemuksesta. Kysely on tarkoitettu kaikille lapsettomuutta kokeneille, jotka ovat osallistuneet keskustelupalstan keskusteluihin vuoden 2021 aikana.

      Palautteen avulla voimme perustella toiminnan tarpeellisuuden rahoittajalle ja kehittää vertaistukitoimintaa entistä paremmaksi.

      Kyselyyn vastataan nimettömästi. Palautelomake löytyy täältä: PALAUTE SIMPUKAN KESKUSTELUPALSTALSTA

      Lomake on auki 20.1.2022 asti. Lisätietoa palautelomakkeesta ja yleisesti Simpukan vertaistuesta voi tiedustella minulta.

      Lämpimin terveisin
      Anniina Valkonen
      Simpukan vertaistukikoordinaattori
      anniina(at)simpukka.info

Luet parhaimillaan 2 vastausketjuja
  • Alueelle ‘HEDELMÖITYSHOIDOT’ ei voi kirjoittaa uusia aiheita eikä vastauksia olemassaoleviin aiheisiin.